Sagatavošanās Kursi

Sagatavošanas Kursi

PIKC NMV Jaņa Rozentāla Māklsas skola aicina pieteikties profesionālajos sagatavošanas kursos gleznošanā un zīmēšanā, kas sāksies ar septembri, lai sagatavotos iestājeksāmeniem Jaņa Rozentāla Mākslas skolā (t.i. 8. un 9. klašu skolēniem).

Par norisi

Nodarbības notiks sestdienās no 10:00 – 15:00 tiksimies Rīgā, Slokas ielā 52B, Jaņa Rozentāla Mākslas skolas jaunajās telpās. Pieteikties sagatavošanas kursiem līdz 2022. gada 28. augustam vai ātrāk, jo vietu skaits ir ierobežots. Tālākā informācija, pēc PIETEIKUMA ANKETAS aizpildīšnas, būs vecāku norādītajos e-pastos (to pareizību, lūgums pārbaudīt)

Kursus vada

Kursus vada kvalificēti PIKC NMV Jaņa Rozentāla Mākslas skolas profesionālo priekšmetu pedagogi.

CiK maksā?

Kursu cena: 25,00 EUR par vienu sestdienu, bet tiek maksāts kopā par visu mēnesi.