Lasīt tālāk
  • #skola

Roadgame

Kultūras karuselis

Piedzīvojumu spēle pasaules izzinātājiem “Kultūras karuselis”

Māksla, mūzika, dziesma un deja – šīs tradīcijām bagātās, plašās un daudzveidīgās kultūras formas padara mūsu dzīvi aizraujošu, emocionāli piesātinātu un krāsainu. Emīla Dārziņa mūzikas skola, Rīgas Doma kora skola, Rīgas Baleta skola un Jaņa Rozentāla mākslas skola kopā veido Nacionālo Mākslu vidusskolu – izcilības centru, kur jau piecus gadus radošas izpausmes ierauga dienasgaismu, ļaujoties vispārdrošākajam mākslu karuselim.

Aicinot svinēt Valsts svētkus darbīgi, kustīgi, svaigā gaisā, un gaidot Nacionālās Mākslu vidusskolas 5 gadu jubileju, visu četru skolu pedagogi ir sadarbojušies un izveidojuši Piedzīvojumu spēli pasaules izzinātājiem “Kultūras karuselis” Roadgames aplikācijā.

Spēlē būs iespējams uzzināt nezināmo par Latvijas kultūras dižgariem un viņu devumu mūsu valstij Atklājēju un Ekspertu jautājumos, sacensties par ātrāko kāju godu Sprinterī un kārtīgi izklaidēties Grūpijos tuvējā Pārdaugavā un Vecrīgā, līdz pat Dziesmu svētku parkam.

Spēle veidota skolas audzēkņiem un viņu ģimenēm, lai mēs visi būtu kopā, dzīvojot un strādājot atsevišķi.

No 1.-9.maijam spēle ekskluzīvi pieejama tikai Nacionālās Mākslu vidusskolas audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem. Lai piedalītos, nepieciešams lejuplādēt telefonos Roadgames aplikāciju https://www.roadgames.com/lv/download

un spēlē līdzi ņemt Power banku.

Jums ērtā laikā, aicinām doties spēlē komandās (max 4 cilvēki), ar kājām, riteņiem vai citiem veselīgajiem braucamajiem.

Spēles norises laiks ir 4h.

Spēlē ir vairāki jautājumu veidi:

Atklājējs – atbildes redzamas tuvējā apkārtnē, dod no 2-5 punktiem;

Eksperts – atbildes jāmeklē internetā vai savās zināšanās, nav piesaistīts vietai, dod 2-5 punktus;

Mačmeikers – bilžu sakritība – pacel vai nolaid acis, koncentrējies uz detaļām  – dod 1-3 punktus;

G-punkts – atrodi 100% atbilstību – dod 20 punktus;

Grūpijs – izklaidējies, esi radošs, filmē un fotografē – dod 5 punktus;

Sprinteris – skrien cik ātri vari un savāc dimantus – 2 punkti par katru dimantu.

Paldies pedagogu komandai par ieguldīto darbu!

Jautājumus veidoja: Iveta Grunde, Aira Birziņa, Matīss Tučs, Madara Boka, Ilze Jākobsone, Inguna Štāle, Artis Buks, Baiba Guste, Gunta Bāliņa, Inese Ramāne, Andris Vecumnieks.

Projektu vadītāju komanda:

EDMS